Misja Przyjaciół Dzieci

Idźmy do dzieci razem!

LEGO DLA DZIECI W MOŁDAWII

Kochani! Sprawa jest prosta. Chcemy wyposażyć trzy świetlice dla dzieci w Mołdawii w zestawy klocków LEGO. Świetlice te, jako Misja Przyjaciół Dzieci, wspieramy już od kilku lat. Dwie z nich są w mieście Străşeni, a jedna w wiosce Recea. Prowadzą je nasi mołdawscy przyjaciele. Chodzi o całe kompletne zestawy, jak również luźne elementy. Uprzejmie zachęcam do przemyślenia w modlitwie możliwości zaangażowania się w naszą akcję.  

LEGO to drogie zabawki i właśnie głównie dlatego mołdawskie dzieci nie mają ich zbyt wiele. Właściwie trudno mi przypomnieć sobie dom, w którym dzieci układałyby LEGO... A oprócz tego, że klocki te bawią i cieszą, to również wszechstronnie rozwijają, uczą, świetnie nadają się do pracy w grupie, inspirują do kreatywnego myślenia, są trwałe i proste w użyciu, i można by tak jeszcze długo wymieniać ich zalety.  


Zbieramy całe, kompletne zestawy klocków LEGO w oryginalnych pudełkach. Mogą być używane albo nowe. W przypadku używanych prosimy sprawdzić, czy są wszystkie elementy oraz instrukcja. Zbieramy również luźne elementy. Chcemy zebrać tyle klocków, ile się da! Zarówno gotowe zestawy, jak i każdą ilość klocków można przesłać pocztą na adres: Wojciech Borys, ul. Morcinka 24/34, 43-430 Skoczów. Jeśli ktoś wolałby wesprzeć finansowo ten pomysł, to oczywiście jest to możliwe! Wszelkie wpłaty na ten cel można kierować na konto misyjne: Misja Przyjaciół Dzieci, numer konta bankowego: 45 2130 0004 2001 0270 2629 0001, koniecznie z dopiskiem "LEGO"

Pięknie dziękuję każdemu, kto w jakikolwiek sposób pomoże i serdecznie pozdrawiam! 
Wojciech Borys, dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci